خواص گیاهان
زیباترین مبل های ایران , عکس بچه های خوشگل و ناز , اهنگ اهو افتخاري , گرگ های وال استریت , خواص سيب ترشى , عکس لباس دخترانه مجلسی , شعری از حافظ , اهنگ کفش اهنی صادقی , لوستر های دست دوم , دانلود شبکه تلویزیونی ایران اندروید 
آخرين مطالب
لینک های مفید

| 
| 

 

 

 

ليست 23 نفره كره‌جنوبي اعلام شد

 

برنامه کامل بازى هاى جام جهانى آفريقاى جنوى را ملاحظه فرمائيد. ساعت تمام بازيها به وقت ايران است.

گروه A
آفريقاى جنوبى، مکزيک، اروگوئه و فرانسه
آفريقاى جنوبى - مکزيک- ژوهانسبورگ جمعه ۲۱ خرداد (۱۸و ۳۰ دقيقه)
اروگوئه - فرانسه- کيپ تاون، جمعه ۲۱ خرداد(۲۳)
آفريقاى جنوبى - اروگوئه - پرتوريا - چهارشنبه، ۲۶ خرداد (۲۳)
فرانسه- مکزيک- يولوکوانه- پنج شنبه ۲۷ خرداد (23)
مکزيک - اروگوئه - روشتنبورگ- سه شنبه - اول تير(۱۸ و ۳۰ دقيقه)
فرانسه- آفريقاى جنوبى-مانگونانگ - سه شنبه- اول تير ( ۱۸و۳۰ دقيقه)

گروهB
آرژانتين- نيجريه- کره جنوبى و يونان
آرژانتين - نيجريه -ژوهانسبورگ - شنبه ۲۲ خرداد- (18و30)
کره جنوبى- يونان-بندر اليزابت - شنبه ۲۲ خرداد-(16)
يونان - نيجريه-مانگونانگ - پنج شنبه ۲۷ خرداد (18و30)
آرژانتين - کره جنوبى- ژوهانسبورگ- پنج شنبه ۲۷ خرداد (16)
نيجريه- کره جنوبى- دوربان- سه شنبه اول تير(۲۳)
يونان - آرژانتين- پولوکوانه - سه شنبه اول تير (۲۳)
گروه C
انگلستان- آمريکا- الجزاير و اسلوونى
انگلستان - آمريکا -روشتنبورگ- شنبه ۲۲ خرداد (۲۳)
الجزاير - اسلوونى - پولوکوانه- يکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ )
اسلوونى - آمريکا -ژوهانسبورگ - جمع ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقيقه)
انگستان- الجزاير-کيپ تاون- جمعه۲۸ خرداد ( 23)
اسلوونى - انگلستان- بندر اليزابت - چهارشنبه - ۲ تير( ۱۸ و ۳۰ دقيقه)
آمريکا- الجزاير - پرتوريا چهارشنبه ۲ تير(۱۸ و ۳۰ دقيقه)
گروهD
آلمان- استراليا- صربستان و غنا
آلمان - استراليا-دوربان- يکشنبه ۲۳ خرداد (23)
صربستان- غنا- پرتوريا- ۲۳ خرداد ( 18و30)
آلمان - صربستان - بندر اليزابت- جمعه ۲۸ خرداد ( 16)
غنا - استراليا - روشتنبورگ - سه شنبه ۲۹ خرداد ( 18و30)
غنا- آلمان -ژوهانسبوگ- چهارشنبه۲ تير (۲۳)
استراليا- صربستان- نلسپروئيت- صربستان- چارشنبه ۲ تير ( ۲۳۲ )
گره E
هلند- دانمارک- ژاپن - کامرون
هلند- دانمارک- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶)
ژاپن - کامرون- مانگوتانگ - دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقيقه)
هلند- ژاپن- دوربان- شنبه ۲۹ خرداد(16)
کامرون - دانمارک- پرتوريا- شنبه ۲۹ خرداد(۲۳)
دانمارک - ژاپن- روشتنبورگ- پنج شنبه ۳تير (۲۳ )
کامرون - هلند- کيپ تاون - پنج شنبه ۳تير(۲۳ )
گروه F
ايتاليا- پاراگوئه- نيوزلند- اسلواکى
ايتاليا- پاراگوئه- دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کيپ تاون
نيوزلند- اسلواکى- سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶) روشتنبورگ
اسلواکى- پاراگوئه- يکشنبه - ۳۰ خرداد (۱۶) مانگونانگ
ايتاليا - نيوزلند- يکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقيقه)- نلسپروئيت
اسلواکى- ايتاليا- ژوهانسبورگ - پنج شنبه ۳تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
پاراگوئه- نيوزلند- پولوکوانه- پنج شنبه ۳تير (۱۸و ۳۰ دقيقه)
گروه G
برزيل- کره شمالى- ساحل عاج - پرتغال
ساحل عاج - پرتغال- بندراليزابت- سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقيقه)
برزيل- کره شمالى- ژوهانسبورگ - سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳)
برزيل- ساحل عاج- ژوهانسبورگ - يک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳)
پرتغال- کره شمالى- کيپ تاون- دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶)
پرتغال- برزيل- دوربان- جمعه ۴ تير (۱۸ و ۳۰ دقيقه)
کره شمالى - ساحل عاج- نلسپروئيت- جمعه ۴تير(۱۸ و ۳۰ دقيقه)
گروهH
اسپانيا- سوئيس- هندوراس و شيلى
هندوراس - شيلى- نلسپروئيت - چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶)
اسپانيا- سوئيس- دوربان- چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقيقه)
شيلى- سوئيس- بندر اليزابت- دوشنبه ۳۱ خرداد(۱۸ و۳۰ دقيقه)
اسپانيا- هندوراس- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۳۱ خرداد(۲۳)
شيلى- اسپانيا- پرتوريا- جمعه ۴تير(۲۳)
سوئيس - هندوراس- مانگونانگ- جمعه ۴تير (۲۳)
دور يک هشتم نهايى
۱- تيم اول گروهA - تيم دوم گروهB
بندر اليزابت- شنبه ۵تير -(۱۸ و۳۰ دقيقه)
۲- تيم اول گروه c - تيم دوم گروهD
روشتنبورگ- شنبه ۵تير(۲۳)
۳- تيم اول گروهD- تيم دوم گردهc
مانگونانگ- يکشنبه ۶ تير(۱۸ و۳۰ دقيقه)
۴- تيم اول گروهB- تيم دوم گروهA
ژوهانسبورگ- يکشنبه ۶ تير(۲۳)
۵- تيم اول گروهE - تيم دوم گروه F
دوربان- دوشنبه ۷ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
۶- تيم اول گروهG- تيم دوم گروهH
ژوهانسبورگ- دوشنبه ۷تير(۲۳)
۷- تيم اول گروهF- تيم دوم گروه E
پورتوريا- سه شنبه ۸ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
۸- تيم اول گروه H- تيم دوم گروه G
کيپ تاون -سه شنبه ۸تير (۲۳)
دور يک چهارم نهايى
A :برنده بازى ۵- برنده بازى 6
بندر اليزابت- جمعه ۱۱ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
B : برنده بازى يک- برنده بازى ۲
ژوهانسبورگ- جمعه ۱۱ تير (۲۳)
:Cبرنده بازى ۳ - برنده بازى 4
کيپ تاون - شنبه ۱۲ تير (۱۸ و۳۰ دقيقه)
D :برنده بازى ۷- برنده بازى 8
ژوهانسبورگ- شنبه ۱۲ تير (۲۳)
دور نيمه نهايى
برنده بازىA با برنده بازى B
کيپ تاون- سه شنبه ۱۵ تير(۲۳)
برنده بازىCبا برنده بازىD
دوربان- چهارشنبه ۱۶ تير(۲۳)
ديدار رده بندى
بندر اليزابت - شنبه ۱۹ تير (۲۳)
ديدار نهايى
ژوهانسبورگ - يکشنبه ۲۰ تير(۲۳)...../تحلیل:فوتبال سه

[ ] [ ] [ max-face ]
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب